Leden 2013

Outfit 2.4

18. ledna 2013 v 20:09 | L. |  Móda
love it

Co na něj říkáte? :)

Já chci a chci a chci ...

17. ledna 2013 v 12:27 | L. |  Autorka

Čas utíká a mě ho chybí stále víc a víc. Předevčírem pololetka z matiky. O včerejšku ani nemluvím - škola končí v 14:15, do 16:00 nakupování oblečení na lyže (ano budu se učit lyžovat) a do 20:20 úkoly a učení ://... No a teď jedu k zubařce :/ ... K těm lyžím- umím běžkovat ,ale ne lyžovat a strašně to chci umět no a tak rodičům nezbývá nic jinýho než jet na jeden "kopec" blízko nás no a o prázdninách ( jarních =O) na Šumavu :D .
(stopy ve snížku :D ↑)

Fotografie 0.2

14. ledna 2013 v 7:09 | L. |  Fotografie

Fotografie 0.2

Ten pocit- když doufáte, že vyfotíte něco pěknýho a pak z toho vylezou takový .... škoda mluvit :D

Design: pink whipped cream

13. ledna 2013 v 19:25 | L. |  Blog

Design: pink whipped cream


Konečně je tu nový design :D ... Je takový, no, růžový :D!!!
Je to "desing nedesign". Tento design je na téma růžová šlehačka :). Mně se (docela) líbí, protože je růžový a růžová barva je veselá. Já obecně růžovou moc nemusím ,ale růžová šlehačka, to je jiná :D Určitě se to tu ještě trošku změní ,ale já doufám, že se vám trošku líbí.
Váš názor mi napište do komentářů (každý názor beru :D). By: L.

Poprvé a skoro naposled

12. ledna 2013 v 13:03 | L. |  Autorka
Miluji, když se vzbudím a potkám den. Myslím, že život by neměl být vyplýtván či vyhozen
Goldie Hawn

Lidičky ani nevíte jaký já mám štěstí v neštěstí! Včera jsem nečekaně po delší době byla u kadeřníka! Všichni ho doporučovali a tak jsem ho musela navštívit. To není kadeřník ,ale kouzelník... Možná víte, že mám kudrnaté vlasy, které prostě nesnáším ... No a tenhle pán ty vlasy nejen kouzelně sestříhal ,ale narovnal mi je (nevěděla jsem že existuje →) žehličkou na mokré vlasy, takže ještě teď mám rovný vlásky jsem z nich uplně nadšená ,protože to jsou 1. dny v životě, kdy mám rovný vlasy ...
Hned potom jsem šla na rádcák (tzn. rádcovský kurz) a předtím ještě na sýrovou pizzu♥! Na rádcáku to bylo fajn a ani nahrávka s vysvětlováním pravidel nebyla nejhorší. Dokonce byla nejlepší ,což jsem nečekala a říkali, že je to pvní nahrávka ,kterou pochopili na poprvé (možná díky kvalitě videa a zvuku ,ale myslela jsem, že se propadnu do země :D) . Pak jsme měli přímou volbu prezidenta a moje skupinka musela jako kandidáta vybrat mě :// ... No byla to sranda a bylo to snad poprvé v životě co jsem pobavila tolik lidí ... Hrála jsem si na Karlu S. (na volebním lístku bylo samozřejmě moje pravé jméno :D) . Zavedla bych spací pondělí, větší obsah brambůrků a snížila DPH, dávala zadarmo rohlíky (důchodci by si nebrblali) a rozdávala reklamní samolepky a tužky :D ... Ale taky jsem to nestihla říct všechno protože během limitu asi polovinu prosmáli a protleskali :D ... Ach jo... A dneska je mi pěkně blbě...Už od rána :/// Takže :D ... :D

Recenze: Paní zázračná

12. ledna 2013 v 7:00 | L. |  Recenze

Dneska tu máme recenzi na film Paní zázračná ;) ...
Paní Zázračná
Info: csfd.cz
Originální název: Mrs. Miracle
Z roku: 2009
Režie: Michael Scott
Délka: 89 min
Žánr: Fantasy, komedie, romantický
Oficiální popis :
Poté, co se marně pokoušela uspět jako herečka, vrátila se Reba Maxwell do rodného městečka a otevřela si malou, ale úspěšnou cestovní kancelář. Se svým hereckým neúspěchem se smířila mnohem snáze než se svou sestrou Vicki, které ani po čtyřech letech nedokáže odpustit, že jí krátce před svatbou přebrala snoubence a utekla s ním. Seth Webster je architekt a unavený vdovec, který se nikdy nevyrovnal se smrtí své ženy Pamely, a jemuž dává pořádně zabrat výchova dvou šestiletých a poněkud nezvladatelných chlapců Judda a Jasona, kteří svou energií a klukovinami odrovnávají jednu hospodyni za druhou. Do jejich životů nečekaně zasáhne Emily Merkleová, která k Websterům přichází jako nová hospodyně. Trpělivá, laskavá a mazaná, která k Sethovu překvapení hravě zvládne domácnost i chlapce, kteří ji začnou přezdívat paní Zázračná (Miracle), což se zdá Sethovi jako velmi příhodná přezdívka, protože kolem Emily je skutečně plno kouzelných drobností, a to nejen pokud jde o způsob, jakým dokázala zklidnit Jasona a Judda. A to si Seth ještě nevšiml, jak Emily jemně a nenápadně kříží jeho cesty s Rebou, se kterou se seznámil poté, co se učitelka školky, připravující vánoční besídku, zranila a Reba po krátkém váhání přijala prosbu své kamarádky, učitelky Kate, aby ji zastoupila a program s dětmi nacvičila. Zatímco se Vánoce blíží a Reba i Seth se pokoušejí vyrovnat s minulostí, Emily se snaží dát nenápadně dohromady tak, aby konečně dostala šanci láska, zahojila dvě zlomená srdce a udělala dva osamělé lidi, kteří se k sobě dokonale hodí, konečně šťastnými. Vždyť se blíží Vánoce a to je čas, kdy by nikdo neměl být smutný a sám.
Můj názor:
Tenhle film se určitě hodí do každé společnosti- je pro děti, rodiče, dospělé i kamarády. Kouzelná paní krotí dvě neposlušná dvojčata a při tom dává dohromady jednu dvojici- tatínka a učitelku dvojčat. Tatínek - vdovec a učitelka- slečna co nemůže zapomenout na sestru ,která jí "překazila" život. Všechno je jinak než se ze začátku zdá a proto je možná film tak kouzelný :D. Viděli jste film a líbil se vám? Za mě určitě ANO!
10/10

Diary °10.1.2013

10. ledna 2013 v 18:17 | L. |  Autorka

Ach, ani nevíte jak se bojím! A čeho? Písemek, zítřka, pondělka, budoucnosti!
Zítra píšem ze všech hodin (krom výtvarky) a já se bojím. Dneska jsme psali další neohlášenou písemku z Vz a já dostala 1(podtrh) a 2 :D ... Ale jako když jsme se to neučili tak jak jsem to mohla vědět :D... No a zítra se bojím snad všeho: Aj, M, Čj,... .
Navíc jednou za měsíc v pátek máme "rádcovský kurz" (kurz díky kterýmu pak můžete učit děti na skautu ... ) . No a právě zítra máme doníst nahrávku (video) jak vysvětlujeme pravidla nějaké hry. Já to video točila na zrcadlovku no a tak prostě a jednoduše se to muselo nahrát v blbym formátu a jako naschvál ani po přendání na normální formát to nejde u mě na PC (u taťky v práci to jde, ale u mě na netbooku i na PC zase ne :(( ) no a tak to mám nahraný na CDčku a čekám jestli to tam půjde vůbec pustit a jak se tam ztrapnim až mě všichni uvidí jak se tam přeříkávám a máchám rukama :D !!! Ach jo ! A co vy děláte ,když jste nervózní?

Jak strašně rychle to utíká

7. ledna 2013 v 7:00 | L. |  Autorka
Uvědomujete si to?
Už je LEDEN! Rok 2013!
Proč jen to tak rychle utíká? Nikdy bych nevěřila jak rychle může ubjehnout jeden rok. Jako by září bylo včera a né před měsíci :) .... Bohužel- nic s tím nenaděláme. Mimochodem mě nějak začíná bavit kreslení (a jiné výtvarné techniky) :D. Vůbec to nevypadá dobře, ale tak nevadí. Třeba mi to jednou půjde :)...

Piercing - váš názor

6. ledna 2013 v 12:58 | L.
Ahojky :)
Určitě vás někdy napadlo co všechno vlastně v téhle době na sobě můžeme mít. Od tetování, přesbláznivé účesy až po piercing. Víte vlastně kde piercing vzniknul, co vyznačoval?

Původ piercingu

z wikipedie Piercing(odvozeno z anglického slova "pierce" neboli "propíchnout") je propíchnutí určité části těla a vložení šperku . Jeho artefakty se objevují na nálezech starších cca 5000 let, kdy mu býval přisuzován rituální a náboženský význam. Signalizoval však často i sociální postavení nositele. V některých kulturách - například ve starověkém Řecku - však bylo nošení piercingu považováno za věc nevhodnou. Ve dvacátém století byl piercing spojován s hnutím hippies , avšak rozmohl se až mezi členy punku. K jeho rozšíření do většinové společnosti přispěly hudební kapely, které piercing používaly jako jeden ze způsobů vymezení se oproti ostatním kapelám, a sympatizanti těchto hudebních uskupení chtěli vypadat jako jejich idoly.
Můj názor na piercing:
U někoho se mi piercing líbí a u někoho ne. Piercing měla i naše učitelka (nechtějte vědět kde) ,ale už ho nemá :D . Podle mě už to není jenom vyjádření názoru ,ale módní trend. A jako módní trend se mi to docela líbí :D. Piercing je jako tetování- můžeš tak o sobě něco říct ,ale zároveň nic neříkat :D ...
Tip na prodejce piercingů:
Jedná se o eshop s piercingy všech druhů a velikostí. Ceny máme nejnižší na Českém trhu. Jako internetový shop, který je zaměřen jen na piercingy, jsme zřejmě č. 1 na trhu.
piercing (http://www.piercingmania.cz/)
Otázky:
Líbí se vám piercing?
Máte/chcete piercing?
Znáte někoho ve svém okolí s piercingem?


Outfit 2.3

6. ledna 2013 v 9:40 | L. |  Móda
hreen xx

Co na něj říkáš?