Projekt deset dní (den pátý)

8. srpna 2012 v 7:17 | L.
A je tu zlatý střed tohoto projektu. Přiznám se vám, že toto pro mě nebylo vůbec lehké, protože ,kdybych tyto věci neudělala, nebyla bych to já a nepoučila bych se z chyb...
↑ picship.com

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.
  1. Kdybych neřekla tu jednu větu tak... Neřekla jsem to té konkrétní osobě, ale jen jedné jediné osobě a nadosmrti toho budu litovat. Byla jsem malá ,bylo mi asi 6 let ,ale budu toho litovat. Jedna věta ,ale teď už vím ,že to není pravda a dobře vím jak mi chybíš. Promiň... | (z této věci jsem se ponaučila tak ,že neříkej a neporovnávej sobě blízké lidi ,protože jednoho dne tu už nemusí být ...)
  2. Byla taková ,jaká jsem byla. Vím zní to hloupě ,ale opravdu toho lituji. Byla jsem malá, uječená, ubrečená, protivná holka ,která se jen tak nedala a to lidem kolem mě udělalo o mně špatný obrázek :(... Bohužel čo bolo včera , nebýva dnes ...
  3. Nezpívala před tou osobou . Haha je to k smíchu ,ale opravdu. Vím ,že můj zpěv je no otřesný ,ale ráda zpívám a tak proč ne! Jenže jsem zpívala písničku a nevěděla jsem o čem je. Až když jsem byla starší tak jsem ji pochopila ;) ...
  4. Nepokoušela se dělat tu buchtu! Ráda vařím a ještě radši pěču různé buchty! Ale tohle bylo... mno až trochu moc! Řekla jsem si ,že udělám tu rychlovku-mikrovlnkovou buchtu (je pro sebe naštěstí) na vyzkošení! Jenže mikrovlnka se mi na 2 sekundy během "pečení" vypla, buchta spadla a byla celá suchá! Bléé... samozřemě jsem ten hnus odmítla jíst a buchta šla pryč ;).
  5. Nevěřila pár lidem ,které jsem potkala. Byla to chyba a vím to ,ale kdo by čekal ,že se z kamarádky vyklube taková *****.
  6. Založila si Facebook! Byla to asi velká chyba! Založit si FB jsem měla dlouho zakázané od rodičů a když mi to povolili, byla jsem štěstím bez sebe. Můžu si psát s kamarády a hrát hry a nebo si psát s příbuznými ,kteří jsou ode mě hoooodně daleko ,ale bez FB by se mi žilo mnohem líp! Navíc komunikace s přáteli byla přeci jenom trochu jinčí a dorozumívání pomocí Skype nebo ICQ mi bohatě stačilo.
Tak to je vše! Doufám ,že jsem vás neunudila k smrti :D ... Bez toho co jsem udělala bych to nebyla já a tak nevím jestli si vážně přeji ,abych některé z těch věcí nedělala! Mějte se šmoulózně !! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kecka Kecka | Web | 8. srpna 2012 v 9:14 | Reagovat

Díky, pěkný vzhled :).

2 Marky Marky | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 10:26 | Reagovat

Všichni nadávají na Facebook, ale na druhou stranu - svět jde dopředu a já už např. na novým laptopu ICQ nemám a třičtvrtě mých přátel ho nepoužívá. Takže jediná (bezplatná) možnost jak někomu něco sdělit je přihlásit se na FB a napsat dotyčnýmu zprávu.
Pokud na facebooku nechci trávit celý dny, tak se tam jednoduše nepřihlašuju :) Navíc mám spoustu zahraničních přátel, takže pro mě mít facebook je důležitý jak se s nima udržet v kontaktu .

3 L. L. | Web | 8. srpna 2012 v 11:52 | Reagovat

[2]: Já taky ICQ už nepoužívám a ani přátelé ,ale skype (které je taky bezplatnou možností)bylo mnohem lepší... :-) Navíc psala jsem ,že je to skělá možnost jak se domluvit s lidmi ,které jsou od tebe daleko ... :D!

4 Weve♥ Weve♥ | Web | 9. srpna 2012 v 17:04 | Reagovat

jsi už xtý blod na kterém tenhle projekt vidím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama