Vysvědčení a začátek prázdnin!

29. června 2012 v 15:20 | L.
AaaaAaaaaAaaaa :D jsou prázdniny :D
Už mám vyzvědčení í a jsem ráda ,že se na něm najde jenom "výborný" (výbrný=1))! Nejvíce jsem se obávala matematiky a češtiny ,ale nakonec ... (Už teď vidíte ,že pravopis není moje silná stránka :D)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
SMUTNÉ JE, ŽE ...
Je trošku smutné ,jak ten školní rok utekl... Na druhém stupni všechno utíká tak nějak strašně rychle. Ani se nenadějete a už je konec školního roku. Trochu se bojím ,že nám to deváte třídy strašně uteče a co pak!? V této písničce (Anna Veselovská Na ceste) jsou slova : "Deň za dňom sa rychlo mine" a toho se právě obávám :(. Navíc podle učitelů jsme sice (zatím) NEJ třída ,ale v naší třídě je taková "holka" co nás proti sobě poštvává a já s ní nejsem zrovna BEST kamarádka ...

Anna Veselovská- Na ceste

SUPER JE ,ŽE ..
Už jsou prázdniny a tak si trochu odpočinu! Sice se mi asi tak po měsíci začne stýskat po kamarádech ,ale to se nějak vyřeší :D . Sice budu většinou u babi a chvíli taky u tety ,ale i tak si (snad) prázdniny užiju :D. CHystám nějaká videa a místo normálního hodnocení blogů- videoohodnocení :D :). Ale zatím si nejsem jistá a tak pššššššššššt :D. Hrozně se těším na dovolenou :P . Co jste dostali na výzo a kam jedete na dovolenou nebo kde budete na prázdniny :D :P...?


Simple Plan- Summer paradise (ft. S. Paul) I love this -->
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kecka Kecka | Web | 29. června 2012 v 16:06 | Reagovat

Gratuluji k vysvědčení. Už se mi to na youtube zobrazuje, ale nelíbí se mi tam to její oblečení.

2 Nikol° Nikol° | Web | 30. června 2012 v 12:21 | Reagovat

Tak to gratuluju k vysvědčení :) a Anna už má svůj videoklip? :D mrknu se hned! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama